Team Kinguin zbyt silny dla Sprout. Polacy przechodzą dalej

Team Kinguin
Team Kinguin Foto: Team Kinguin

Zawodnicy Sprout postawili zaciekły opór, ale Team Kinguin był o klasę wyżej. Polacy są już o krok od awansu na europejskiego Minora. Przed nimi decydujący pojedynek z Teamem Vitality.

Team Kinguin 2:0 Sprout

Nuke 16:9

Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego wygrali „pistoletówkę”, a następnie zapisali na swoim koncie jeszcze jeden punkt. Niemiecko-duńska ekipa odpowiedziała w trzeciej rundzie i doprowadziła do wyrównania przy stanie 4:4. Polacy nie pozostali jej dłużni. Sprawnie przejęli kontrolę nad przebiegiem spotkania. Zostali zatrzymani dopiero w końcowej fazie pierwszej połowy. Do przerwy prowadzili 9:6.

Po zmianie stron drużyna Josefa „faveNa” Baumanna wygrała jeszcze dwie rundy i wyczerpała swój limit możliwości. Dalsza część pojedynku należała do „Pingwinów”, które pewnie sięgnęły po zwycięstwo.

Train 16:12

Zawodnicy Sprout początkowo byli bardzo skuteczni w defensywnie, co zaowocowało zdobyciem czterech punktów. W piątej rundzie sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Biało-czerwoni zaczęli z dziecinną łatwością forsować obronę przeciwników. Do przerwy ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa wygrywała 10:5.

Po zmianie stron Polacy sukcesywnie umacniali się na prowadzeniu. Sprawnie doprowadzili do rezultatu 14:5. Zwycięstwo było już na wyciągnięcie ręki, ale pojawiły się spore problemy z wykończeniem. Konkurenci nie dawali za wygraną. Reprezentanci Team Kinguin nie stracili zimnej krwi i po kilku próbach postawili kropkę nad „i”.

O 20:00 Team Kinguin zmierzy się z Teamem Vitality. Zwycięzca spotkania zapewni sobie awans na europejskiego Minora.

Zobacz komentarze