Team Kinguin pierwszym finalistą ESL Mistrzostw Polski

Kinguin Montreal Foto: Team Kinguin

Team Kinguin był poza zasięgiem Izako Boars. Drużyna Wiktora „TaZa” Wojtasa gładko ograła rywali i tym samym zakwalifikowała się do wielkiego finału ESL Mistrzostw Polski.

Team Kinguin 2:0 Izako Boars

Overpass 16:6

Zawodnicy Team Kinguin zanotowali udany początek spotkania. Dwie pierwsze rundy sprawnie padły ich łupem. W trzecim starciu reprezentanci Izako Boars zdołali przejąć inicjatywę i konsekwentnie powiększali swoją przewagę. Po zdobyciu pięciu punktów zostali zatrzymali przez rywali, którzy w porę się obudzili. „Pingwiny” dyktowały warunki już do końca pierwszej połowy. Do przerwy prowadziły 10:5

Po zmianie stron „Dziki” były górą w „pistoletówce”, ale popełnili błąd, który okupili utratą kontroli. Od tego momentu podopieczni Piotra „izaka” Skowyrskiego stali się całkowicie nieskuteczni. Team Kinguin gładko doprowadził do zwycięstwa i tym samym zdobył pierwszy punkt w serii.

Cache 16:7

Zawodnicy Izako Boars wygrali „pistoletówkę”, a następnie zdobyli jeszcze jeden punkt. W trzeciej rundzie drużyna Jacka „minise’a” Jeziaka doprowadziła do przełamania i przejęła kontrolę nad przebiegiem spotkania. Przeciwnicy odpowiedzieli przed przerwą, ale był to tylko chwilowy przebłysk. Po zmianie stron mistrzowie DreamHack Open Montreal wrócili na w właściwe tory i pewnie sięgnęli po zwycięstwo.

Zobacz komentarze