Team Kinguin ma analityka? "Działa tam od 3 miesięcy"

Loord Foto: Materiały prasowe

Wszystko wskazuje na to, że Team Kinguin ma nowego analityka. Nowego, bo do tej pory nie było o tym żadnej oficjalnej informacji. Plotki, które od pewnego czasu krążą po scenie podsycił Jacek "minise" Jeziak na jednym z portali społecznościowych. Na filmiku załączonym przez snajpera Team Kinguin widać, że wśród widzów na pcw znajduje się Mateusz "trick" Kozik. Jak dowiedzieliśmy się z nieoficjalnego źródła, Kozik działa z zawodnikami Kinguin od blisko trzech miesięcy i pełni funkcję analityka.

Mateusz "trick" Kozik, to zawodnik CS:GO, którego starsi gracze mogą kojarzyć z takich drużyn jak Giants, dARKSIDE, czy SYS-Gaming. W tej ostatniej występował wspólnie z obecnym zawodnikiem Team Kinguin, Mikołajem "mouzem" Karolewskim. Według naszego informatora, to właśnie mouz ściągnął do Pingwinów tricka. Jego praca na tyle spodobał się Wiktorowi "Tazowi" Wojtasowi, że został przyjęty stałe. - Testy zaczął chyba w maju, a zakontraktowany jest jakoś od czerwca. Trick ma pomagać Loordowi, oglądać i analizować dema. Pełni podobną rolę, co Kubik w Virtus.Pro - zaznaczył nasz informator.

Dziś na profilu Instagramowym Jacka "minise" Jeziaka pojawił się filmik, na którym wyraźnie widać, że Kozik był obecny podczas pcw na drużynę ALTERNATE aTTaX.

trick Foto: Instagram/jzacko

Nie wiemy dlaczego dopiero teraz Team Kinguin zdecydowało się ujawnić tę informację, ale wszystko wskazuje na to, że Pingwiny mają nowego członka w stadzie.

Zobacz komentarze