StylDunów prze dalej. byali i spółka zagrają w eliminacjach ESL MP

mhl
mhl Foto: x-kom AGO

StylDunów to ekipa, która wzbudza wiele emocji. Polska drużyna niedawno przeszła pozytywnie przez pierwszy etap eliminacji Snow Sweet Snow 2, a teraz znowu zobaczymy charyzmatycznych zawodników na serwerze. Tym razem w otwartych eliminacjach ESL Mistrzostw Polski.

Jeszcze wczoraj zastanawiałem się, czy StylDunów przystąpi w ogóle do rywalizacji w ES:L Mistrzostwach Polski. Największym problemem była obecność Miłosza "mhL" Knasiaka, który wciąż jest zawodnikiem x-kom AGO. Organizacja jednak wyraziła zgodę na udział snajpera w turnieju, więc będziemy mogli cieszyć się z oglądania jego poczynań.

Drugą sporną kwestią był Michał "MICHU' Muller, który według wielu, miał konflikt z Paweł "byalim" Bielińskim. Wygląda jednak na to, że żadnego sporu nie ma i obaj gracze chętnie będą rywalizować ramię w ramię. - Jeszcze wczoraj PAGO pytał mnie czy gram. Powiedziałem mu, że albo będę reprezentował StylDunów, albo w ogóle nie wystąpię. Selekcjoner wysłał jednak powołanie, więc jestem za phra, który dzisiaj jest na transmisji Intel Extreme Masters - streścił całą sytuację MICHU.

Początek kwalifikacji od godziny 17:00. Poczynania StyluDunów można śledzić na stremie Michała.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze