Środa pełna emocji. W planach m.in. esportowy klasyk

morelz Foto: Virtus.pro

Emocje związane z występami polskich drużyn na arenie międzynarodowej nie maleją. Dziś w grze zobaczymy przedstawicieli Virtus.Pro, PACT i Team Kinguin. Neo i spółka w ECS zmierzą się z Ninjas in Pyjamas, natomiast Pingwiny i PACT będą rywalizowały w ESEA MDL.

TaZ i spółka ostatni mecz w ESEA MDL rozegrali 28 października, ale nie wspominają go zbyt miło, gdyż ulegli Tricked 13:16. Dzisiejszego wieczoru rozegrają aż 2 spotkania. Najpierw zmierza ALTERNATE, a trzy godziny później podejmą LDLC.

Jeśli chodzi o PACT, to oni ostatnio mocno rozczarowywali swoich kibiców, choć wczoraj być może zrobili pierwszy krok do wyjścia z kryzysu. Polacy pokonali bowiem Tricked 16-7. Mamy więc nadzieję, że zostaną na tej zwycięskiej ścieżce, bo dziś przed nimi rywalizacja ze Sprout.

Nie ma jednak wątpliwości, że najciekawiej zapowiada się pojedynek Virtus.Pro i Ninjas in Pyjamas. Esportowy der classicer, czyli starcie polsko-szwedzkie. VP wciąż po cichu marzy o awansie na finały, więc na pewno liczy na podwójne zwycięstwo.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków:

  • 17:00, Team Kinguin vs ALTERNATE aTTaX (ESEA MDL)
  • 19:00, Sprout vs PACT (ESEA MDL)
  • 19:00, Virtus.pro vs Ninjas in Pyjamas (ECS)
  • 20:00, Ninjas in Pyjamas vs Virtus.pro (ECS)
  • 20:00, LDLC vs Team Kinguin (ESEA MDL)
Zobacz komentarze