Dobry początek AGO, StylDunów niewyspany

Furlan2
Furlan2 Foto: Maciej Kołek / Polska Liga Esportowa

Druga edycja międzynarodowego turnieju Snow Sweet Snow wkroczyła w kolejną fazę. x-kom AGO i StylDunów, które triumfowały w polskiej grupie eliminacyjnej, dostało szansę awansu do głównego turnieju. Zadanie jest proste, wygrać trzy mecze.

StylDunów chyba nie zwykł wstawać rano na swoje spotkania. Jak wszyscy wiemy, Ci zawodnicy preferują raczej popołudniowe/nocne cs-owe wojaże. Tym większe nasze zdziwienie, że polska formacja wystąpiła w meczu o 9 rano. Ich oponentami byli gracz 100PG. Kazachowie w 2021 roku mocno progresują, dobrze radząc sobie na przykład w lidze ESEA. Niemniej liczyliśmy na Dunów, bo przecież Ci rozkładali już lepszych rywali niż 54 drużyna rankingu HLTV.

Niestety w ekipie Polaków nie funkcjonowało praktycznie nic. Niemal każdy z graczy podejmował złe decyzje indywidualne, timing również im nie sprzyjał, a Kazachowie (grając o 14 swojego czas) wyglądali po prostu lepiej zespołowo. Efektem czego porażka StyluDunów 0:2.

Z kolei AGO, które zaprezentowało nam się w starciu z Ambush, wyglądało jak drużyna, która z każdym kolejnym dniem poprawia swoją grę. Faktycznie początek inferno mieli śliski, być może ta komunikacja jeszcze nie jest na tym optymalnym poziomie, ale z kolejnym rundami łapali potrzebne flow. Efekt? Można powiedzieć łatwe zwycięstwo z francuską ekipą. Błyszczał snatchie, błyszczał F1ku, błyszczał reatz, a więc Ci zawodnicy, któzy mają notować eliminacje.

Czekamy na kolejne zmagania. Na pewno czekamy na rehabilitację StyluDunów, a jesteśmy pewni, że to nastąpi. Kolejne mecze naszych ekip już jutro od godziny 9:00 na antenie GG League.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze