Najpierw HONORIS, teraz Illuminar. StylDunów rozpędzony!

EXUS
EXUS Foto: PRIDE

Rywalizacja w polskiej grupie eliminacyjnej Snow Sweet Snow 2 dostarczyła nam wielu emocji. Największą niespodzianką było zwycięstwo StyluDunów nad HONORIS, które ugrało ekipie byaliego zaledwie 11 rund. IHG chciał uniknąć przykrej wpadki, ale...

Gra na mix nigdy nie jest łatwa. Szczególnie, gdy reprezentują go zawodnicy obdarzeni tak wielkimi umiejętnościami indywidualnymi jak Paweł "byali" Bieliński i Miłosz "mHL" Knasiak. Bandycki styl Dunów sprawiał problemy nawet czołowym ekipom rankingu HLTV, więc nic dziwnego, że również krajowe formacje mają z nimi problem.

Snow Sweet Snow to dopiero drugi turniej dla zawodników Jędrzeja "bogdana" Rokity, którzy w ubiegłą niedzielę zadebiutowali w cash Cupie ESEA, i co ciekawe, wygrali te zmagania. W SSS tak dobrze nie było.

Spotkanie IHG - StylDunów rozpoczęliśmy od walki de_nuke, wybranym przez Illuminar. Ekipa bogdana pewnie liczyła, że ich gra drużynowa na tamtej mapie będzie lepsza niż nietuzinkowy StylDunów. Do przerwy jednak byali i jego koledzy dobrze grali w obronie, czego efektem prowadzenie 10-5. Po zmianie stron, IHG nie prezentowało się tak rewelacyjnie i w konsekwencji przegrali 11-16.

Na de_mirage Illuminar rozpoczęło w zupełnie innym stylu, prowadząc aż 6:1. Zaczynaliśmy myśleć już o trzeciej mapie, bo StylDunów był po prostu dominowany. Do momentu kiedy mhL wziął w swoje ręce snajperkę. Efekt? Duny wygrywają połówkę 8:7. Ekipa byaliego rozkręciła się na dobre i po prostu fragowała. Nie spodziewaliśmy się, że mirage będzie tak jednostronny, ale... jest jak jest. 16-8 i 2:0 w całym meczu.

To oznacza, że x-kom AGO i StylDunów przechodzą do drugiego etapu Snow Sweet Snow, który już od poniedziałku na antenie GG League.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze