Anonymo uciekło spod topora, AGO wypunktowało Endpoint

Furlan2
Furlan2 Foto: Maciej Kołek / Polska Liga Esportowa

Nasza dwójka reprezentantów w 2. edycji Snow Sweet Snow coraz odważniej zerka w stronę awansu do fazy play-off. Anonymo wygrało mecz o życie, dosłownie i w przenośni, a x-kom AGO poradziło sobie z kolejnym rywalem, co przybliżyło jednych i drugich do upragnionej fazy pucharowej.

Niedawno pisaliśmy, że mecze o 9 rano nie służą zawodnikom StyluDunów, tymczasem gracze Anonymo Esports mają chyba podobny stosunek do porannych meczów. Ich performance nad ranem a wieczorem, różni się diametralnie. W środę, ponownie w godzinach porannych musieli walczyć o życie w 2. edycji SSS, a ich rywalem było GODSENT. Brazylijczycy postawili trudne warunki i tak jak pisaliśmy, dosłownie i w przenośni był to mecz o życie. Trzy zacięte mapy, masa ładnych fragów, ale i kilka błędów. Tak najkrócej można scharakteryzować to spotkanie. Na szczęście udało się zapisać de_mirage na konto Polaków, choć drżeliśmy o to do ostatnich rund. Warto podkreślić, że to młoda gwardia zagwarantowała sukces Polakom. Kacper 'Kylar' Walukiewicz zanotował 66 trafień, a Kamil 'KEi' Pietkun 58 eliminacji.

Chwaliliśmy x-kom AGO za ich rosnącą formę i rzeczywiście, każdy kolejny mecz Jastrzębi napawa nas optymizmem. Drużyna Damiana "Furlana" Kisłowskiego rozwija się, gra dojrzale i na pewno wygląda coraz lepiej. Teraz o ich możliwościach przekonali się gracze Endpoint, którzy można śmiało powiedzieć, ani na chwilę na poważnie nie zagrozili Polakom w tej rywalizacji.

AGO ani na moment w tym spotkaniu nie oddało prowadzenia. Byli wyraźnie lepsi na Vertigo, jak również na de_inferno. Po stronie naszych rodaków, znowu nieocenioną robotę robił Karol 'rallen' Rodowicz. Fragował, pomagał kolegom, wygrywał clutche - taki zawodnik to skarb.

To oznacza, że po trzech rundach AGO ma bilans 2-1, natomiast Anonymo Esports 1-2. My jednak wciąż liczymy, że obie formacje znajdą się w fazie pucharowej 2. edycji Snow Sweet Snow.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze