Normalna godzina rozgrywania spotkania, normalna forma Anonymo. Polacy fetują awans

innocent
innocent

Mimo iż początek fazy zasadniczej Snow Sweet Snow 2 w wykonaniu Anonymo Esports nie napawał optymizmem, polska formacja zdołała zakwalifikować się do fazy pucharowej.

Wszystkie poprzednie 4 spotkania w Snow Sweet Snow 2 ekipa Snaxa rozgrywała o godzinie 9, co umówmy się, nie jest dla graczy najbardziej dogodnym terminem. Rywalizację o awans z portugalską formacją sAw zaplanowano jednak na 15:00. Zmiana godziny ewidentnie przełożyła się na dyspozycję Polaków, bo momentami grali niemalże doskonale.

Nuke'a rozpoczęli od wygranej rundy pistoletowej, w której nie stracili nawet jednego zawodnika. Potem szli za ciosem, co wywindowało ich na sześciopunktowe prowadzenie. Portugalczycy się w końcu obudzili, ale i tak Polacy schodzili na przerwę z wynikiem 10-5. Po zmianie stron, znów Polacy wygrali rundę pistoletową, a heroiczna runda 1vs2 Snaxa tylko przypieczętowała ich sukces na pierwszej arenie.

Train to jedna z koronnych map ekipy Anonymo, gdzie nie zwykli przegrywać, szczególnie mając triumf na pierwszej mapie. Rzeczywiście i tym razem Polacy pokazali prawdziwą moc, pociąg do fazy pucharowej odjechał formacji sAw. Mimo rozpoczęcia po stronie atakującej, AE zdobyło 9 rund! W CT pojawiło się problemy, nasza ekipa trochę przygasła, co doprowadziło do dogrywki. Na szczęście Anonymo się przebudziło i zwyciężyło mecz wynikiem 2:0.

To oznacza, że w fazie pucharowej zobaczymy dwie polskie formacje, bo dzień wcześniej awans fetowali gracze x-kom. Turniej finałowy zapowiada się arcyciekawie. Wśród uczestników zobaczymy m.in. Gambit Esports, które tydzień wcześniej zwyciężyło IEM Katowice 2021.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze