AGO z awansem, Anonymo się rozpędza w Snow Sweet Snow 2

innocent
innocent Foto: Martyna Janiszewska / Materiały prasowe

Takie informacje uwielbiamy wam dostarczać. Zarówno Anonymo Esports, jak i x-kom AGO, wygrały swoje spotkania w Snow Sweet Snow #2. Dla tych drugich oznacza, to awans do fazy pucharowej.

Zawodnicy Anonymo nie są fanami rozgrywania spotkań o 9 rano, ale dla żadnej drużyny nie jest korzystna godzina. Niemniej Paweł "innocent" Mocek chyba już dostosowali się do zasad tych zawodów i z meczu na mecz radzą sobie coraz lepiej. W czwartek rano pokonali Movistar Riders w dwóch mapach, zaliczając drugie z rzędu zwycięstwo w Snow Sweet Snow #2. Może nie było to idealnie rozegrane spotkanie, ale widać, że Polacy wyglądali coraz pewniej z każdą rozegraną rundą.

Ich śladem poszła formacja x-kom AGO, która w swoim czwartym meczu w głównej fazie Snow Sweet Snow #2, pokonało Copenhagen Flames. Ostrzyliśmy sobie zęby na polsko-polską rywalizację o awans, ale na szczęście Jastrzębie zapewniły sobie awans, co oznacza, że być może zobaczymy oba rodzime zespoły w fazie pucharowej.

x-kom AGO w tym meczu pokazało, że jest w formie. Szczególnie dobrze wyglądała ich gra po stronie broniącej, gdzie na Vertigo zgarnęli 10 oczek, a na de_mirage 8 punktów. Mimo to na "polskiej mapie" potrzebne były dogrywki. Niestety AGO mimo prowadzenia 14:11 i eco rywala, przegrała de_mirage. Na początku traina Polacy też mieli chwilowe problemy, ale koniec końców udało się przezwyciężyć Duńczyków. Trzeba podkreślić, że świetnie wyglądał Karol "rallen" Rodowicz, który był głównym facotrem zwycięstwa swojej formacji.

Ostatnia seria spotkań w Snow Sweet Snow #2 już jutro i mamy nadzieję, że również Anonymo zdoła się zakwalifikować do fazy pucharowej. Ich rywalem będzie ktoś z szóstki - Endpoint, MIBR, Skade, Copenhagen Flames, Saw lub Nemiga.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze