AGO pomściło Anonymo w inauguracyjnej kolejce Snow Sweet Snow #2

Maciej "F1ku" Miklas
Maciej "F1ku" Miklas Foto: x-kom AGO

W głównej fazie Snow Sweet Snow #2 mamy dwie polskie formacje - Anonymo Esports (zaproszone) i x-kom AGO. Jastrzębie awans wywalczyły w kwalifikacjach, kosztem StyluDunów. W pierwszy poniedziałek Marca, wspominane ekipy rozpoczęły rywalizację w głównym turnieju.

Wiemy. że granie o 9 rano, nie jest ulubioną rozrywką zawodników. Cierpieli na tym zawodnicy StyluDunów, ucierpieli także zawodnicy Anonymo Esports. innocent i spółka byli kompletnie nieobecni w starciu ze SKADE. Z jednej strony Bułgarzy w ostatnich tygodniach prezentują się rewelacyjnie, ale i tak, oczekiwaliśmy od Polaków trochę lepszej gry.

Porażki do 9 i 11 nie wyglądają tragicznie, ale to nie było Anonymo, które znamy. Brak pewności siebie, słabo zaplanowane ataki i też nieskuteczność strzelecka, to obraz jaki mamy po porannym meczu Anonymo.

Na szczęście to wszystko zrekompensowało nam x-kom AGO. Można nawet powiedzieć, że był to jeden z najlepszych meczów Jastrzębi w tym roku. Świetnie strzelający furlan, przebojowy f1ku, dokładny rallen i pewny swoich umiejętności snatchie. Do tego reatz, który po prostu robił swoje. Takie AGO chemy oglądać!

Zarówno na de_mirage, jak równiez na de_train, AGO od pierwszej rundy miało plan na grę. dobrze się komunikowało i przede wszystkim było skuteczne. Na pierwszej mapie AGO miało 9 rund meczowych, na drugiej 10. To najlepiej pokazuje, jak Polacy zdominowali Movistar Riders.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze