Mecz pokazowy dawnego Virtus.pro coraz bliżej? Jednoznaczne słowa TaZa

Snax TaZ Foto: ELEAGUE

Trzy lata. Tyle czasu minie niedługo od momentu, gdy MICHU zastąpił TaZa w legendarnym składzie Virtus.pro. Od tamtego czasu polski skład przechodził wiele zmian, był nawet formowany zupełnie na nowo, aż ostatecznie rozpadł się i organizacja postawiła na zawodników ze wschodu. Teraz jednak pojawiła się szansa, że ponownie ujrzymy w akcji piątkę zawodników, którzy zwyciężyli EMS One Katowice 2014!

Rozpadowi polskiego składu Virtus.pro towarzyszły różne emocje. Za kulisami mówiło się o wewnętrznym konflikcie, sami zawodnicy również niekiedy nie szczędzili sobie cierpkich słów. Mimo wszystko w społeczności CS:GO często padały pomysły, aby rozegrać mecz pokazowy, w którym udział wziąć miał właśnie były skład Virtus.pro, czyli oczywiście pashaBiceps, byali, Snax, NEO oraz TaZ. Jako rywala często wymieniało się szwedzkie Ninjas in Pyjamas. Miałoby to symbolizować finałowe starcie Majora w Katowicach w 2014 roku. Na ówczesny skład NiP składali się f0rest, GeT_RiGhT, Xizt, Fifflaren oraz friberg.

Choć żadne oficjalne informacje na temat takiego meczu nie pojawiały się, to wczoraj w trakcie transmisji na żywo, TaZ, czyli aktualnie zawodnik HONORIS powiedział, że to skomplikowana sprawa, ale do jej realizacji wydaje mu się, że jest bliżej niż dalej. Najwyraźniej coś dzieje się w tym kierunku, ponieważ takie słowa raczej nie są przypadkowe.

Kto wie, być może niedługo ujrzymy ponownie legendarną piątkę Virtus.pro razem na serwerze? Z kim zmierzą się ani w jakim formacie na razie nie wiadomo. Na pewno byłoby to ciekawe wydarzenie, które przyciągnie ogromną liczbę widzów.

Zobacz komentarze