Team Secret lepsze od kolejnej polskiej ekipy

tudsoN Foto: Facebook/tudsoN

Dobra passa Team Secret trwa. Filip "tudsoN" Tudev i jego koledzy ponownie okazali się lepsi od polskiej drużyny. Tym razem 2:0 ograli Illuminar Gaming.

Bukmacherzy uważali, że Team Secret jest w tym starciu faworytem i trudno było się z nimi nie zgodzić. Ekipa, w której występuje tudsoN ostatnio zakontraktowała na stałe Martina 'PERCY' Wessela i ich gra wyraźnie się poprawiła. Przed tym spotkaniem w Loot.bet co prawda mieli już jedną porażkę (z Winstrike 1-2), ale wcześniej wygrali z x-kom AGO bez straty mapy. Liczyliśmy po cichu, że Illuminar pomści swoich rodaków i zrewanżuje się za te niepowodzenie.

Pierwszą mapą rywalizacji było de_nuke, i choć IHG wygrało dwie pierwsze rundy, to później oglądaliśmy TS dobrze wykorzystujące mocne strony obrony, co dało im do przerwy prowadzenie 9:6 Po zmianie stron Illuminar nie udało odwrócić losów meczu, choć było bardzo blisko. Polski zespół przegrał 14-16. Wieki udział w zwycięstwie Secret miał tudsoN, który zdobył 22 eliminacje na mapie de_nuke.

Team Secret zaskakuje nas coraz bardziej swoim mappolem i tym razem wybrali de_dust2 jako swoją mapę, a nie jak we wcześniejszych meczach de_mirage. Widać było, że nie było to przypadkowe, bo międzynarodowa ekipa grała naprawdę dobrze. Pierwszą połówkę wygrywając 9:6. IHG miało szanse na rewanż, ale ich gra po stronie terrorystów nie zachwycała. TS dobrze łapało zawodników Illuminar na misspozycjach, w skutek wygrywając mecz 2:0.

Po tym meczu Illuminar Gaming ma bilans 1-2 w 6. sezonie Loot.bet, natomiast Team Secret 2:1.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze