Sany wraca do gry na polskim podwórku i jednoczy siły z pashą!

Liquid Biceps Foto: Esport Tour Pro

Esport Tour PRO Winter zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy już czwartą ekipę, która weźmie udział w zimowej edycji turnieju. Będzie to Liquid Biceps, ale w nieco odświeżonym zestawieniu.

Organizatorzy rozgrywek powoli odkrywają karty uczestników kolejnej edycji. Na sam początek potwierdzono, że do obrony tytułu staną zawodnicy Izako Boars. Później obwieszczono także udział ekip Actina PACT oraz Honoris, w składzie z Filipem "NEO" Kubskim i Wiktorem " TaZem" Wojtasem. We wtorek poznaliśmy czwartego uczestnika, którym będzie Liquid Biceps.

W składzie Jarosława "pashy" Jarząbkowskiego zagra Rafał "sany" Pietrzak, który w poprzedniej edycji Esport Tour PRO był motorem napędowym Excellency w drodze do finału. Kilka dni temu Rafał pisał o trudnym rozstaniu z zagraniczną organizacją i powrocie do Polski. Jak widać jego dobra forma za granica została dostrzeżona, a 21-latek przynajmniej na razie, będzie przywdziewał koszulkę Liquid Biceps.

Uczestnicy Esport Tour PRO Winter:

  • Izako Boars
  • Actina PACT
  • HONORIS
  • Liquid Biceps

Trzecia edycja turnieju, w którym topowe polskie drużyny będą walczyły o 20 000 złotych, odbędzie się już 12-13 grudnia!

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze