Rywalizacja drużyn z Europy i CIS wkracza w decydującą fazę. Zaczynamy przedostatni dzień Minorów

ENCE Foto: ESL

Zmagania w ramach pierwszych katowickich Minorów powoli zbliżają się do końca. Dzisiaj dwie drużyny zapewnią sobie upragnioną przepustkę na IEM Major Katowice 2019.

*Esportmania jest partnerem medialnym ESL i Intel Extreme Masters

Sobotni poranek rozpocznie się od zmagań drużyn z regionu CIS. Na pierwszy ogień pójdą zawodnicy Spirit oraz Gambit, którzy trafili na siebie w finale drabinki przegranych. Porażka w tym spotkaniu będzie oznaczać pożegnanie z zawodami. Zwycięzca przedłuży swoje nadzieje na awans do głównej części turnieju.

10:00 – Spirit vs Gambit – BO3

Nieco później odbędzie się pojedynek pomiędzy AVANGAR a Winstrike. Obie ekipy spotkały się na serwerze już podczas fazy grupowej. Wówczas Rosjanie sięgnęli po zwycięstwo. Tym razem stawką spotkania będzie awans na Majora. W związku z tym Kazachowie mają podwójną motywację, aby odegrać się za wcześniejszą porażkę.

13:30 – AVANGAR vs Winstrike – BO3

Późnym popołudniem do rywalizacji przystąpią europejskie formacje. W pierwszej parze znajdują się reprezentanci Team Vitality oraz Valiance. Ich ostatni bezpośredni pojedynek zakończył się zwycięstwem Francuzów. Dzisiaj będą walczyć o utrzymanie w turnieju.

17:15 – Vitality vs Valiance – BO3

North i ENCE to dwie najskuteczniejsze ekipy na europejskim Minorze. Podczas katowickiego turnieju jeszcze nie miały okazji zmierzyć się ze sobą. Dzisiaj jedna z nich udowodni swoją wyższość i otrzyma przepustkę na Majora.

20:45 – ENCE vs North – BO3

Zobacz komentarze