Ruszają ESL Mistrzostwa Polski. Dziś zagrają Virtus.Pro, Izako Boars, Illuminar oraz PACT!

ESL MP Foto: newspix

Po trzech miesiącach przerwy powracamy do rywalizacji w ESL Mistrzostwach Polski. Już dziś czekają nas bardzo ciekawe starcia. Na serwerze o godzinie 18:00 zmierzy się Virtus.Pro z Izako Boars, a o 20:00 Illuminar podejmie PACT.

Virtus.Pro ostatnio prezentuje coraz lepszą formę. Świetny występ podczas turnieju V4, gdzie zajęli 2 miejsce skutkował dużym awansem w rankingu hltv. Obecnie drużyna zajmuje 20 miejsce. Forma Izako Boars w obecnym składzie to znak zapytania. Co prawda przed tygodniem udało im się wygrać w turnieju Alienware Game Arena Split 3, ale ten turniej raczej nie daje odpowiedzi. Na pewno obie ekipy będą chciały zacząć rywalizację w turnieju od zwycięstwa, więc będą czekać na nas emocje.

Drugi mecz to pojedynek między Illuminar, a PACT. Podobnie jak w przypadku VP, Illuminar w ostatnim czasie zaliczyło duży skok w rankingu hltv. Zawdzięczają to zwycięstwu podczas Games Clash Masters gdzie prezentowali się fenomenalnie. Jednak po turnieju zaliczyli już kilka wpadek na internecie w trakcie meczów BO1. PACT w ostatnich meczach pokazuje, że na pewno w starciu z iHG nie wystawią białej flagi i będą walczyć.

Ostatni sezon pokazał nam, że każdy mecz ma znaczenie. Virtus.Pro musiało do końca drżeć o to, czy uda im się zakwalifikować do fazy play-off, gdzie później zajęli 2 miejsce. Jest o co walczyć, pula nagród to prawie 200 tysięcy złotych, a co ważniejsze dodatkową stawką jest tytuł najlepszej drużyny w Polsce.

Zobacz komentarze