Piraci liczą na rehabilitację, Gaminate znowu przed trudnym zadaniem. Rusza druga kolejka Dywizji Profesjonalnej PLE

piratesports Foto: Piratesports

W ubiegłym tygodniu wystartowała Polska Liga Esportowa i już na inaugurację LOTTO Dywizji Profesjonalnej oglądaliśmy niespodzianki i zacięte mecze. Liczymy, że w drugiej serii będzie tylko lepiej.

Zmagania rozpoczniemy w poniedziałek od rywalizacji Team Gaminate i Olej Napędowy. Kamil "nATSU" Olszak i jego koledzy sprawili nie lada sensację wygrywając na inaugurację z Dr Pepper Team. Zdecydowanie utarli nosa faworyzowanym oponentom, kompletnie ograniczając ich atuty. Ich mecz z Gaminate na pewno będzie więc bardzo interesujący, bo Sebastian "fr3nd" Kuśmierz i jego koledzy są traktowani jako jedna z najlepszych drużyn w tej lidze. Niemniej w pierwszej kolejce przegrali z PGE Turów Zogrzelec i będą chcieli szybko się zrehabilitować.

Harmonogram 2. kolejki PLE Foto: PLE

Dużo będzie się działo także w innych spotkaniach. Ekipa Piratów sprawdzi CLEANTmix, które również mierzy w awans do Dywizji Mistrzowskiej w tym sezonie. Piratesports niespodziewanie przegrali z M1 w pierwszej kolejce i muszą teraz za wszelką ceną zgarnąć punkty, jeżeli nie chcą, żeby inne drużyny im odjechały już na starcie ligi.

Oprócz tego M1 zmierzy się z Dr Pepper Team, a PGE Turów Zgorzelec poszuka drugiego zwycięstwa z rzędu w starciu z Cyberwolves.

Transmisja z rozgrywek LOTTO Dywizji Profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej już od 18:00.

Zobacz komentarze