Rozpoczynają się baraże do ESL Pro League. Trzy polskie ekipy walczą o awans

pashaBiceps Foto: Virtus.pro

Zawodnicy Virtus.pro, Team Kinguin i AGO Esports przybyli do Dallas, aby zapewnić sobie przepustkę do kolejnego sezonu ESL Pro League. Biało-czerwoni rozegrają dzisiaj pierwsze spotkania.

Virtusi znajdują się w najlepszej sytuacji. Drużyna Filipa „NEO” Kubskiego musi tylko pokonać 3DMAX, aby uzyskać upragnione miejsce w ESL Pro League. W razie przegranej polska formacja będzie musiała uczestniczyć w barażach.

17:00 – Virtus.pro vs Team 3DMAX– BO3

Reprezentanci AGO Esports mieli dużo szczęścia. Po nieudanym występie w końcówce poprzedniego sezonu, praktycznie stracili szansę na utrzymanie się w lidze. Z pomocą przyszły władze ESL, które wprowadziły drobne zmiany w regulaminie rozgrywek. Nie dość, że „Jastrzębie” nadal mogą powalczyć o awans to na ich drodze nie stanie ani NiP, ani fnatic. Ich przeciwnikami w barażach będą ekipy Team Kinguin, OpTic Gaming oraz przegrany z meczu Virtus.pro kontra 3DMAX. Dwa pierwsze miejsca w drabince premiowane są przepustką do EPL.

17:00 – AGO Esports vs OpTic Gaming – BO3

2:00 – Team Kinguin vs Virtus.pro/3DMAX – BO3

Nowy odcinek Misji Esport pokażemy w najbliższy czwartek o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na stronie Esportmanii, naszych profilach na Facebooku, Twitchu i YouTube oraz na stronie głównej Onetu.

Zobacz komentarze