Reklama "wyśmiewająca" Valoranta puszczona podczas turnieju CS:GO

CSGO

Od momentu wprowadzenia przez Riot Games gry Valorant, w szeregach Valve, pojawiła się dodatkowa mobilizacja. Aktualizacja CS:GO pojawiają się z większą częstotliwością, a listy z problemami, które leżały w szufladzie producentów, nagle znajduje swoje rozwiązanie.

Nic dziwnego, wszak ostatnie miesiące to znaczna dominacja tytułu od Riot Games, względem jego konkurenta CS:GO. Valve robi co może by zatrzymać przejście graczy do nowego tytułu, a i sama społeczność "kantera" nie przepada za swoimi odpowiednikami z Valoranta.

Złośliwości, przytyki są już na początku dziennym, ale teraz społeczność poszła o krok dalej. Podczas turnieju cs_summit 6 wyemitowano reklamę, która w dość jasny dawał "prztyczka w nos" grze Valorant. Zresztą możeci obejrzeć ten filmik tutaj. Trzeba zaznaczyć, że Valve nie miało z tą reklamą nic wspólnego, ale jednak puszczono ją podczas tak dużego turnieju, jakim jest cs_summit.

Oczywiście nie był to bezpośredni atak na grę spod skrzydeł Riot Games, ale chyba wszyscy dobrze odczytaliśmy aluzję wypowiedzianych słów.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze