Region odbity. Czas na świat

electronic
electronic Foto: Twitter

Natus Vincere zwyciężyło turniej WePlay! Clutch Island, w którym do zgarnięcia było 2000 punktów w drodze do Rio i 15 tysięcy dolarów.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, Natus Vincere grało dzisiaj o coś więcej niż tylko punkty w eliminacjach do Majora, czy gratyfikację gotówkową. Ich mecz ze Spirit był tak naprawdę rywalizacją o prym w regionie CIS. Choć obie drużyny miały w tym turnieju słabsze chwile, trzeba powiedzieć, że to dwa zespoły, które dominują scenę,

Mecz jednak kompletnie nie pokazał tego, że przeciwko sobie występują równorzędne ekipy. Natus Vincere od początku do końca w tym spotkaniu dominowało, a błyszczał oczywiście Aleksandr 's1mple' Kostyliev. Ukraiński snajper niejednokrotnie popisywał się bardzo dobrymi zagraniami, a w całym meczu odnotował 38 eliminacji. O ile na de_mirage już po pierwszej połowie było wszystko jasne, to na de_dust2 Spirit trochę się postawiło. W pierwszej części nawet wygrywało 8:7, ale potem NaVi oddało im tylko jedną rundę i zamknęło mecz wynikiem 2:0.

To jasny sygnał, że Natus Vincere wciąż jest dominatorem w swoim regionie i prawdopodobnie w najbliższym notowaniu rankingu HLTV zostanie także nowym liderem światowego rankingu.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze