To będzie wyjątkowy mecz. Na co stać młode wilki Pashy?

Pasha został ambasadorem Team Liquid Foto: Fantasy Expo

Kiedyś członkowie jednej z najlepszych drużyn w historii. Razem wznosili w górę puchary Intel Extreme Masters, ELEAGUE czy Dreamhacka. Dziś staną naprzeciwko siebie. Jarosław "pasha" Jarząbowski poprowadzi Liquid Biceps, które w inauguracyjnej kolejce Polskiej Ligi Esportowej zmierzy się z Illuminar Gaming Janusza "snaxa" Pogorzelskiego.

Pięć lat wspólnej gry, sukcesów, porażek. Bez wątpienia okres gry w Virtus.Pro to najwspanialszy czas w karierze jednego i drugiego zawodnika. Oprócz olbrzymich korzyści finansowych, niezliczonych podróży w najdalsze zakątki świata, wspomnień sportowych, Snax i Pasha stali się idolami dla wielu młodych ludzi. Bez dwóch zdań ich sukcesy spopularyzowały esport w naszym kraju. Teraz, mimo iż staną naprzeciwko siebie, ich rywalizacja nadal elektryzuje.

Zespoły obu panów spotkają się w inauguracyjnej kolejce Polskiej Ligi Esportowej. Pasha poprowadzi młode wilki z projektu #ARRMY, którzy pod patronatem Jarka i amerykańskiej organizacji Team Liquid, dopiero zaczynają swoją esportową przygodę. Snax natomiast jest liderem Illuminar Gaming, jednej z najlepszych ekip w naszym kraju. Zresztą IHG obecnie prezentuje znakomitą formę, wszak kilka dni temu drużyna zakwalifikowała się do zamkniętych kwalifikacji prestiżowego IEM Beijing-Haidian. Nie ma więc co się dziwić, że za faworyta uznawana jest ekip Pogorzelskiego, ale nikt też tak naprawdę nie wie, na co stać młodych strzelców Pashy. To zwiastuje nam znakomite widowisko.

Na tym emocje się nie kończą, bo w Polskiej Lidze Esportowej w czwartek zobaczymy też w akcji m.in. ich byłych kolegów z Virtus.Pro - Filipa "NEO" Kubskiego i Wiktora "TaZa" Wojtasa. Panowie poprowadzą ekipę HONORIS, która spróbuje sprostać faworyzowanej Wiśle All in Games Kraków. Rozgrywki Dywizji Mistrzowskiej można śledzić już od 17:40 równolegle w telewizji Polsat Games, na Twitch.tv, oraz w internecie na platformie YouTube.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze