Kolejne wyzwanie rallena. Awans z grupy na wyciągnięcie ręki

rallen
rallen Foto: HLTV

Przed Karolem "rallenem" Rodowiczem kolejne wyzwanie w lidze FlashPoint. Niedzielnego wieczoru Polak i jego drużyna podejmą HAVU. Zwycięzca tego meczu zagwarantuje sobie awans z grupy B.

Na początku marca dowiedzieliśmy się, że były zawodnik ARCY będzie stand-inem c0ntact Gaming w lidze FLashPoint. To stwarzało doskonałą okazję do tego, by zawodnik z Ostrołęki zdobył angaż w międzynarodowej formacji na stałe. – Trzymajcie kciuki. Mam mało czasu, ale dam z siebie wszystko, żebyśmy wypadli jak najlepiej – napisał wówczas na swoim Facebooku. W swoim debiutanckim spotkaniu w lidze FlashPoint 25-latek pokazał się ze znakomitej strony. Notując 40 eliminacji widocznie pomógł swojej ekipie w zwycięstwie z Copenhagen Flames.

Teraz przed rallenem i jego kolegami poważniejsze wyzwanie. Na przeciwko ich staną zawodnicy HAVU. Fiński zespół ostatnio notuje coraz lepsze wyniki, a na inaugurację FlashPoint pokonał Mad Lions, uważane za faworyta zmagań w grupie B. Tymczasem to HAVU i c0ntact zagrają o awans z pierwszego miejsca.

Spotkanie zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję z polskim komentarzem zobaczycie na ESPORTNOW.

Zobacz komentarze