Zaproszenia przyznane, a wśród nich Polacy. Kto powalczy o awans na Flashpoint 3?

Furlan2 Foto: Maciej Kołek / Polska Liga Esportowa

Dziś odbędą się czwarte, a zarazem ostatnie już otwarte kwalifikacje do Flashpoint 3. Ponownie zobaczymy w akcji wielu polskich graczy CS:GO. Niemniej jednak organizatorzy turnieju ogłosili również, kto otrzymał zaproszenie bezpośrednio do etapu zamkniętego. Wśród ośmiu zaproszonych formacji znalazł się również polski akcent!

Wczorajszego wieczora Flashpoint za pośrednictwem Twittera ogłosił listę ośmiu ekip, które nie muszą walczyć już w otwartych kwalifikacjach, za to zobaczymy je w akcji od razu w etapie zamkniętym. Wśród nich znalazła się również polska formacja, a jest nią x-kom AGO. Pełne zestawienie prezentuje się następująco:

Niemniej jednak Jastrzębie to nie jedyny polski akcent w tym gronie. Warto zauważyć, że zaproszenie od organizatorów powędrowało również w ręce ENCE, w którego szeregach mamy przyjemność obserwować byłego zawodnika Sprout czy ARCY, chodzi oczywiście o dychę. Należy także wspomnieć o tym, że z poprzedniej tury otwartych kwalifikacji awans do etapu zamkniętego wywalczyła ekipa Anonymo, więc łącznie już 11 Polaków powalczy o Flashpoint 3!

Nie można zapominać, że nadal dwa miejsca pozostają wolne, a walka o nie rozpocznie się już dziś. Ponownie w akcji zobaczymy między innymi PACT, Izako Boars, Illuminar, los kogutos, HONORIS czy Wisłę Kraków. Trzymajmy kciuki, aby kolejne polskie drużyny zapewniły sobie miejsce w zamkniętych kwalifikacjach do Flashpoint 3!

Zobacz komentarze