Pracowity dzień Virtus.Pro. Zagra też PACT

pasha 2 Foto: Virtus.pro

Wczoraj zespół Virtus.Pro w dobrym stylu poradził sobie z Team Spirit, dziś jednak na NEO i spółkę czekają nie mniejsze wyzwania. Zobaczymy ich aż w 3 pojedynkach, w tym dwukrotnie staną naprzeciwko G2 Esports. Swoje umiejętności polskim kibicom zademonstrują również gracze PACT.

18:00, Bpro vs PACT

Drużyna lunatica świetnie radzi sobie w rozgrywkach Gfinity Spring Series 2018 Europe. Polacy dotarli już do finału drabinki wygranych, gdzie dziś wieczorem zmierzą się z Bpro. Pojedynek oczywiście w systemie BO3. PACT ma o co walczyć, bo na zwycięzcę rozgrywek czeka 8000 dolarów. 

19:00, Virtus.pro vs x6tence Galaxy

Na razie zawodnicy Virtus.pro wyglądają całkiem solidnie w rozgrywkach ESEA Mountain Dew League. Rozegrali do tej pory cztery spotkania, z czego trzy zwyciężyli. Kolejnym oponentem na ich drodze będzie x6tence Galaxy.

21:00, Virtus.pro vs G2 Esports

22:00, G2 Esports vs Virtus.pro

Na koniec dnia Virtus.pro czeka nas prawdziwa wiśniówka na torcie, czyli starcie VP i G2 w ramach ECS. Pierwszą areną zmagań będzie de_cache, a potem akcja przeniesie sie na popularne "piaski". Forma G2 pozostawia wiele do życzenia i na pewno Polacy powinni spróbować podreperować swój bilans w tych rozgrywkach (1:3). Rywale są w tragicznej dyspozycji, bo na 6 meczów w tych rozgrywkach, nie wygrali ani razu.

Zobacz komentarze