Pracowity dzień polskich ekip. W grze Virtus.Pro, AGO, x-kom i Izako Boars

AGO Esports Foto: AGO Esports

Wtorek zapowiada się wymagająco dla polskich zawodników Counter-Strike: Global Offensive. Dzisiaj zobaczymy aż 6 pojedynków z udziałem biało-czerwonych. Swoje umiejętności na tle rywali sprawdzą gracze Virtus.Pro, AGO Esports, Izako Boars i x-kom team.

Jako pierwsi na serwerze pojawią się gracze x-kom team, których o godzinie 12:00 czeka wymagający pojedynek BO3 z AVANGAR. Spotkanie odbędzie się w ramach ligi LOOT.BET, gdzie x-kom zajmuje obecnie 4. miejsce, a ich rywale są dwie lokaty wyżej. Nie będzie jednak to ostatni międzynarodowy mecz ekipy oskarisha tego dnia. O 16:00 x-kom podejmie jeszcze Winstrike, w ramach półfinału drabinki wygranych CS.Money Premier by EM.

Również podwójne emocje czekają na fanów Izako Boars. Dziki mają zaplanowane dwa pojedynki w rozgrywkach ESEA MDL. O 16 podejmą ALTERNATE aTTaX, a 3 godziny później zmierzą się z Valiance. Polacy do tej pory w tych rozgrywkach rozegrali 8 spotkań, z których wygrali tylko dwa.

W grze zobaczymy także przedstawicieli AGO Esports. Jastrzębie meczem ze Sprout rozpoczną rywalizację w fazie playoff United Masters League. Niemiecka ekipa fazę zasadniczą zakończyła na 2. miejscu i to ona jest zdecydowanym faworytem spotkania. Niemniej AGO ostatnio jest w całkiem dobrej dyspozycji, więc możemy oczekiwać zaciętego spotkania.

Nie próżnują także gracze Virtus.Pro. Oni również zagrają dzisiaj dwukrotnie w rozgrywkach ESEA MDL. Najpierw zmierzą się z Valiance, a potem ich oponentem będą gracze Uruguay. VP póki co spisuje się dosyć dobrze w rozgrywkach ESEA MDL, jednak ostatnio przydarzyły im się dwie niespodziewane porażki ze Sprout i forZe. Miejmy nadzieję, że tymi meczami biało-czerwoni wrócą na zwycięskie tory.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków:

  • 12:00, x-kom team vs AVANGAR (BO3)
  • 15:00, Izako Boars vs ALTERNATE aTTaX (BO1)
  • 16:00, x-kom team vs Winstrike (BO3)
  • 17:00, Virtus.Pro vs Valiance (BO1)
  • 17:00, AGO Esports vs Sprout (BO3)
  • 18:00, Virtus.Pro vs Uruguay (BO1)
  • 19:00, Izako Boars vs Valiance (BO1)
Zobacz komentarze