Poważne zmiany na szwedzkiej scenie. nawwk w NiP? f0rest w Dignitas?

f0rest

neL, czyli znany dziennikarz specjalizujący się w Counter-Strike: Global Offensive, opublikował dzisiaj raport, który rzuca nowe światło na szwedzką scenę CS:GO. Według niego, już niedługo Patrik "f0rest" Lindberg przeniesie się do Dignitas, a jego miejsce w NiP wypełni Tim "nawwk " Jonasson.

Według informacji doświadczonego dziennikarza, fnatic będzie jedynym zespołem, który nie zamierza przeprowadzać zmian w swoim składzie. Najciekawiej zapowiada się zimowe okienko w Ninjas in Pyjamas. Zespół ma opuścić f0rest, który powiedział władzom, że nie chce już tyle podróżować po świecie. Doświadczony Szwed miałby się przenieść do Dignitas, gdzie dołączyłby do Christophera „GeT_RiGhT” Alesunda, Adama „Friberga” Friberga i Richarda „Xizta” Landströma, z którymi zdominował scenę Counter-Strike w pierwszych latach Global Offensive. Natomiast jego miejsce w NiP miałby zająć młody zdolny snajper nawwk, do tej pory kojarzony głównie z GamerLegion.

Warto wspomnieć, że nawwk we wrześniu ubiegłego roku był blisko dołączony do fnatic, ale GL zablokowało transfer. Teraz młody snajper miał dostać zielone światło. Transfer Tima były kontynuacją odmładzania ekipy NiP. Przypomnijmy, że najnowszy nabytek ekipy ma 17-lat (Plopski).

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze