Wyzwanie z Pompą. Na celowniku play-offy SECTOR: MOSTBET

Pompa Team
Pompa Team Foto: Pompa Team

Po zakończeniu zmagań w 33. sezonie ESEA MDL, meczów polskich drużyn na arenie międzynarodowej mamy jak na lekarstwo. Nomen omen lekarstwo. Niemniej Pompa Team we wtorkowe popołudnie da nam miejmy nadzieję dostateczną dawkę emocji. Łukasz „splawik” Jahns i jego koledzy powalczą z HellRaisers o awans do play-offów SECTOR: MOSTBET.

Pompa Team była skazywana na szybką porażkę w drugiej odsłonie SECTOR: MOSTBET, a tymczasem żółto-czarni już na początek w ładnym stylu ograli Cyber Legacy 2:0. Ba, Polacy mogli nawet wyjść z 1. miejsca z grupy, ale niestety w drugim spotkaniu ulegli SKADE. Teraz zagrają "mecz o wszystko" z ekipą HellRaisers, która również okazała się gorsza od Bułgarów. Szanse wydają się być 50-50, ale doświadczenie na pewno jest po stronie Kirilla "ANGE1a" Karasiowa. Niemniej wyniki HellRaisers są tak randomowe, jak loterie. Pompa Team stać na dobre mecze, co mogliśmy zobaczyć chociażby w otwartych kwalifikacjach na EU Minora. Oby dziś powtórzyli tamtą formę.

Jest o co rywalizować, bo w puli turnieju jest 10 tysięcy dolarów, a zwycięzca zabawy zgarnie aż 70 procent. Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie ARCY zajęło 4. miejsce. W tym jedynym naszym reprezentantem jest Pompa Team i liczymy na co najmniej powtórzenie tego wyniku. Początek meczu Pompa Team - HellRaisers o godzinie 17:00.

Zobacz komentarze