Polski zespół na IEM Chicago? Mamy trzech kandydatów

Chicago Foto: Unsplash

Lista uczestników IEM Chicago jest już prawie pełna. Do obsadzenia pozostało jedno miejsce, które zajmie zwycięzca rozgrywek GG.BET Shuffle. O przepustkę na amerykański turniej powalczą między innymi reprezentanci Virtus.pro, Team Kinguin oraz AGO Esports.

IEM Chicago odbędzie się 6-11 listopada. Pula nagród wyniesie 250 tysięcy dolarów. Na liście uczestników znajdują się obecnie następujące drużyny:

Astralis

BIG

FaZe Clan

fnatic

Team Liquid

MIBR

mousesports

Natus Vincere

NRG Esports

Renegades

AVANGAR

North

eUnited

MVP.PK

Luminosity Gaming

Ostatnie miejsce zajmie zwycięzca GG.BET Shuffle. Jutro rozpoczną się otwarte kwalifikacje do tych rozgrywek. Najlepsza drużyna trafi do zamkniętej fazy zawodów, gdzie cztery pierwsza miejsca będą premiowane awansem do dalszej części turnieju. Szereg drużyn uniknie udziału w żmudnych kwalifikacjach. Organizatorzy rozdali bezpośrednie zaproszenia do fazy grupowej. W gronie szczęśliwców znalazły się następujące zespoły:

3DMAX

AGO Esports

Fragsters

Imperial

Team Kinguin

Red Reserve

Team Spirit

Sprout

Virtus.pro

Windigo Gaming

16 formacji trafi do czterech grup. Zwycięzca każdej z nich zostanie rozstawiony w drabince pucharowej, gdzie również będą czekać drużyny polecone przez organizatorów. Na tym etapie do zmagań dołączą ENCE, OpTic oraz dwie zaproszone „piątki”. Nagrodą za pierwsze miejsce jest przepustka na imprezę w Chicago.

Zobacz komentarze