Starcie Tytanów w Polskiej Lidze Esportowej

Snax i pasha Foto: Helena Kristiansson / ESL Polska

Duet, który elektryzował. Kiedy wchodzili na wirtualny parkiet, hejterzy milkli. Jeden zwinnie przedzierał się przez zasłony dymne, drugi z lekkością baletnicy, mimo największego bicepsa w branży growej, operował karabinem snajperskim. Dziś przeciwko sobie.

Kiedy świat sportów elektronicznych miał ich na ustach, oni nazywali się wzajemnie braćmi. Reprezentanci najbardziej utytułowanego polskiego zespołu Counter - Strike: Global Offensive, znani na całym świecie. Mistrzowie kategorii, którzy podnosili najcięższe i najważniejsze puchary, wrócili na własne, polskie podwórko!

Janusz “Snax” Pogorzelski i Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, czyli byli reprezentanci legendarnego Virtus.pro, tym razem nie ramię w ramię a po przeciwnych stronach rozgrywanej mapy, zmierzą się w pojedynku kolejki w Polskiej Lidze Esportowej.

Już dziś, o 18.00 mecz rozegra Illuminar Gaming i LiquidBiceps w walce o pierwsze ligowe punkty. Rywalizacja ośmiu najlepszych polskich zespołów CS’a wyłoni zwycięzców, którzy zgarną pulę 100 000 złotych! Rozgrywki Dywizji Mistrzowskiej będzie można śledzić już od 17:40 równolegle w telewizji Polsat Games, na Twitch.tv, oraz w internecie na platformie YouTube.

Źródło: Materiały prasowe

Zobacz komentarze