POLIN kończy przygodę z CS:GO. Luka w składzie Arcane Wave

Arcane Wave Foto: Arcane Wave

W 2020 oglądaliśmy zmagania dziewczyn z polskiej drużyny Arcane Wave głównie w ramach turniejów DreamHack. 2021 rozpoczyna się jednak nieco inaczej, ponieważ od tego, że jedna z dotychczasowych zawodniczek postanowiła zrezygnować z kariery w CS:GO! Tym samym w składzie Arcane Wave powstała pewna luka.

Paula „POLIN” Wasilewicz, ponieważ o niej mowa o swoim odejściu poinformowała jeszcze 31 grudnia zeszłego roku. Jako główny powód takiej decyzji podała chęć skupienia się karierze w wyuczonym zawodzie. Wraz z dniem pierwszego stycznia kontrakt POLIN po prostu wygasł.

W obszernym poście na Facebooku wyraziła także swoją ogromną wdzięczność wobec koleżanek z drużyny, a także innych osób z organizacji. Dodała także, że ostatnie wyniki formacji nie miały wpływu na jej odejście, a decyzja zapadła już jakiś czas temu.

Przypomnijmy, że POLIN wraz z dziewczynami z Arcane Wave zwyciężyła ESL Mistrzostwa Polski Kobiet w 2019 roku, od tamtego czasu polskie zawodniczki występowały w różnych turniejach, ale niestety nie udało się osiągnąć znaczących sukcesów.

Po ogłoszonej przez POLIN decyzji pojawiło się jedno wolne miejsce w składzie Arcane Wave. Kto dołączy do drużyny? Tego na razie nie wiadomo. Bez wątpienia organizacja zadba o dobre zastępstwo.

Zobacz komentarze