Polacy zaczynają walkę w zamkniętych kwalifikacjach do Minora EU!

AGO Esports 3 Foto: Kuba Nowak / Polska Liga Esportowa

Tylko dwie polskie drużyny zobaczymy w zamkniętych kwalifikacjach do Minora EU. AGO Esports zagra z Japaleno, a Team Kinguin z Fragsters. Biało-czerwoni kibice mogą także oglądać w akcji Oskara "oskarishe" Stenborowskiego, który reprezentuje barwy Epsilon eSports.

Miały być trzy zespoły, ale tomorrow.gg wycofało się z udziału, ze względu na brak pozwolenia na wypożyczenie Szpera i Kap3ra z Team Kinguin. Niemniej w grze pozostaje 11 reprezentantów Polski. Jako pierwsze na serwerze zamelduje się AGO Esports, który stawi czoła rewelacyjnej formacji Japaleno. Szwedzi ostatnio prezentują się bardzo dobrze i np. w lidze ESEA MDL Season 28 Europe zajmują pierwsze miejsce z bilansem 8-2. AGO nie jest jednak bez szans, bo wczoraj zawodnicy PACT wygrali ze Szwedami właśnie w wyżej wspomnianej lidze.

Typ Esportmanii: zwycięstwo AGO

O 21.00 do gry wejdzie Team Kinguin. Wiktor "TaZ" Wojtas i jego koledzy również ostatni spisują się fantastycznie i mamy nadzieję, że Polacy poradzą sobie z Fragsters. Duńczy są w wyraźnym kryzysie i w niczym nie przypominają zespołu, który kilka miesięcy temu potrafił ograć Virtus.Pro. AVANGAR, czy GODSENT.

Typ Esportmanii: zwycięstwo Kinguin

Ostatnim reprezentantem biało-czerwonych barw jest Oskar "oskarishe" Stenborowski, który występuje w miksowym składzie Epsilon eSports. Międzynardowa mieszanka może okazać się naprawdę wybuchowa, bo Polak i jego koledzy w fajnym stylu przebrnęli przez otwarte kwalifikacje. Teraz jednak zaczynają się poważne schody, bo już na początek przyjdzie im walczyć z Red Reserve.

Typ Esportmanii: zwycięstwo Red Reserve

Mecz Polaków:

18:00 Epsilon eSports - Red Reserve

18:00 AGO Esports - Japaleno

21:00 Team Kinguin - Fragsters

Źródło: Esportmania.pl

Tematy

esport

Zobacz komentarze