Polacy za granicą! Sobotnie emocje z udziałem polskich drużyn w zagranicznych turniejach

reatz&michu&minise

Takiego wieczoru to dawno nie mieliśmy, trzy polskie zespoły zagrają na trzech międzynarodowych turniejach. Wszystkie z nich zagrają o życie, Illuminar z VP o awans w grupie. ARCY w drabince przegranych.

Emocje rozpoczniemy od godziny 18:00, na serwerze wtedy pojawią się zawodnicy Virtus.Pro w pierwszym dwumeczu podejmą G2. Francusko-serbska mieszanka na turnieju w USA radzi sobie świetnie, obecnie są liderem grupy z 18 punktami na koncie. Virtusi jak to Virtusi w ostatnim czasie, grają w kratkę, ale potrafią zaskoczyć, z pewnością nie będą faworytem, ale jeżeli "siądzie" im mapa, będą mogli zaskoczyć G2.

Tuż po starciu z G2 na serwerze z Virtus.Pro zmierzy się formacja MIBR. Brazylijska formacja na razie zawodzi, pojedynek z Polakami będzie kluczowy w kwestii awansu do dalszej fazy więc nikt nie będzie odpuszczał, patrząc na obecną formę drużyn ciężko jednoznacznie wskazać faworyta, emocji nie powinno zabraknąć.

W międzyczasie gdy Virtus.Pro będzie grało z G2 do rywalizacji wróci ARCY, które po przegranym meczu z Juggernauts na turniej w Bośni i Hercegowinie będzie musiało zmierzyć się o "życie" z przegranym drugiego półfinału Copenhagen Flames vs 100pro. Wyraźnym faworytem tego spotkania będzie ekipa TaZa. Miejmy nadzieje, że tym razem udowodnią swoją wyższość i pociągną tę passę już do końca turnieju.

Planowo o 20:00 do gry włączy się też Illuminar Gaming. Innocent i koledzy wczoraj zaprezentowali się "sinusoidalnie". Pierwszy mecz to bez problemowe zwycięstwo z GODSENT, później niestety wyraźnie uznali wyższość MAD Lions. Sytuacja prezentuje się podobnie jak przed kilkoma tygodniami w Atalancie, znów w meczu o awans zmierzą się z drużyną, którą pokonali pierwszego dnia. Oby finał tego był tym razem inny i Illuminar po dzisiejszym wieczorze mogło cieszyć się z awansu w grupie.

Zobacz komentarze