AVEZ rozczarowało, AGO przetrwało

GruBy Foto: x-kom AGO

Nie tylko o IEM walka trwa. Polskie ekipy rozpoczęły w poniedziałek również rywalizację w zamkniętych kwalifikacjach do drugiego sezonu Flashpoint.

Biało-czerwoni delikatnie mówiąc nie powalili nas na kolana swoimi występami. Jak zwykle mieliśmy wielkie nadzieje, bo przecież w zamkniętym etapie mieliśmy dwie, czołowe polskie drużyny.. Niestety AVEZ szybko zakończyło swoją przygodę i nie zagra w drugim sezonie Flashpoint. Polacy ulegli najpierw Virtus.Pro, a potem w drabince przegranych także sAw. Ośmiorniczki dalekie były od swojej najlepszej dyspozycji i na pewno jesteśmy trochę rozczarowani, że tak szybko zakończyły swoją przygodę w tych eliminacjach.

W obozie x-kom AGO nastroje trochę lepsze, bo mimo iż Jastrzębie przegrały pierwszy mecz z Gambit, to zrehabilitowały się o wiele lepszym występem z Budapest Five. Widać, że nowy skład mistrzów Polski wymaga jeszcze dużo pracy, ale są przesłanki, że z tej mąki może być chleb. Leman zagrał dwa dobre mecze, dgl znacznie lepiej wypadł przeciwko B5. Poczekamy zobaczymy.

Kontynuacja zamkniętych kwalifikacji do drugiego sezonu Flashpointa w wykonaniu x-kom AGO od godziny 18:00. Polacy zagrają z przegranym z pary Nexus/HAVU.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze