Na taki mecz Honoris czekaliśmy! Neo i spółka ogrywają dominatorów

08-HONORIS-TaZ-NEO Foto: Honoris

Dotychczasowe poczynania Honoris w turniejach Home Sweet Home Cup choć przynosiły wiele emocji, to jednak mało sukcesów. Podczas dwóch rozgrywanych turniejów nie udało im się wygrać ani jednego spotkania. Polacy chcieli to zmienić w 7. edycji.

Polacy trafili do grupy z Nordavind, Budapest Five i CompLexity. Ci ostatni to prawdziwi dominatorzy turniejów z serii Home Sweet Home Cup. BlameF wygrali wszystkie trzy turnieje, w których brali udział.

To własnie z compLexity przyszło rywalizować Honoris w swoim inauguracyjnym spotkaniu w 7. edycji. Nieoczekiwanie na początku, to Polacy dominowali rywali. Pięć pierwszych rund wpadło na ich konto i dopiero wtedy obudzili się obrońcy tytułu. Zdołali dojść Neo i spółkę na dwie rundy, ale Polacy znowu odskoczyli, by zakończyć pierwszą połowę wynikiem 10-5. W grze Honoris imponowała przede wszystkim skuteczność, której tak mocno brakowało podczas występów w poprzednich edycjach. Po zmianie stron, skuteczność nadal była, więc były i wygrane rundy. compLexity nie potrafiło zrobić kompletnie nic, a Honoris wygrało zasłużenie 16-6.

To pierwsze zwycięstwo Honoris w historii ich występów. W takim stylu ograć dominatorów Home Sweet Home? Można być pod wrażeniem, gratulacje. Kolejny mecz Honoris o godzinie 13:50, w którym podejmą Budapest Five.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze