Takiego turnieju jeszcze nie było. NEO twarzą nowatorskich zawodów

Filip "NEO" Kubski twarzą nowego projektu Foto: Materiały prasowe

Cztery zespoły, reprezentujące globalne projekty związane z Blockchainem i kryptowalutami, spotkają się w pierwszym tego typu turnieju, aby pokazać jak gaming i blockchain wzajemnie się przenikają. Każda z drużyn występująca w turnieju, w swoim składzie posiadać może jednego profesjonalnego zawodnika, który prowadzić będzie zespół. Jedną z twarzy projektu został Filip "NEO" Kubski.

Polski projekt GamerHash, który podbijał konwenty kryptowalut na Malcie, w Singapurze, czy Miami, weźmie udział w tej nietypowej rywalizacji! Zespół z Poznania już nie raz udowadniał, że uwielbia nieprzetarte szlaki, a kto bardziej kojarzy się z CS-owym Poznaniem, niż legenda tej dyscypliny. Filip "NEO" Kubski na czas turnieju zostanie również kapitanem drużyny.

Współorganizatorem rozgrywek jest projekt Exeedme, w szeregach którego występuje Ricardo "fox" Pacheco, znany z takich zespołów jak G2, FaZe czy Dignitas.

Nagrody w wydarzeniu zapewnia projekt Theta, którego wartość przekracza już 10 miliardów dolarów, Theta token jest jedenastym największym na świecie, a jego doradca Steve Chen jest współzałożycielem YouTube’a. Transmisja turnieju odbywać się będzie na nowoczesnej platformie streamingowej Theta.tv, która wchodzi w ekosystem projektu.

NEO x GamerHash

Pierwsze informacje, które przedstawiły Kubskiego jako doradcę projektu kryptowalut, związane były z obecnością GamerHash w Singapurze na scenie BlockShow Singapore Startup pitch. Razem z założycielami na scenie pojawił się zawodnik CS:GO, który jak podkreślano w późniejszym wywiadzie: “jest cichym partnerem otwierającym drzwi do świata gamerów, którzy wychowani w wirtualnym świecie są pierwszą linią odbiorców projektu GamerHash”.

Oprócz zespołu GamerHash swoje reprezentacje w turnieju będa miały:

  • <strong>PolkaLokr</strong> - zespół tworzący rozwiązania finansowe w blockchainie&nbsp;&nbsp;
  • <strong>BEPRO - </strong>udostępnia technologię oraz wsparcie aplikacjom opierającym się na blockhainie. Protokół umożliwia powstanie takich projektów jak strony newsowe, markety predykcyjne, czy platformy NFT’s.&nbsp;
  • <strong>DuckDAO</strong> - to inkubator, który pomaga&nbsp;startupom, z zakresu kryptowalut i projektów blockchainowych, na szybsze wdrażanie i optymalizacje pomysłów&nbsp;

Pierwsze mecze rozegrane będą 9 kwietnia o 21:00 GMT. Finał odbędzie się 11 kwietnia o tej samej godzinie. Harmonogram meczów dostępny jest na TWITTERZE GHX.

Nagrodą w turnieju jest 1000 dolarów (w formie USDC), które są 1:1 odpowiednikiem dolarów “papierowych”. Ale co ważniejsze, zawodnicy otrzymają również 5 unikalnych NFT’s (non-fungible token), potwierdzających i upamiętniających zwycięstwo w pierwszych tego rodzaju zawodach.

Mimo, że świat Blockchain, kryptowalut i wirtualnych dóbr, których wartość potrafi przekraczać miliony dolarów, dla wielu wciąż jest odległą rzeczywistością, to środowisko związane z crypto uważa graczy za tych, którzy wychowani w świecie wymiany gamingowych przedmiotów, pierwsi zrozumieją “nowy świat wartości”

Źródło: informacja prasowa

Zobacz komentarze