Piękny, Zły i Szczery o eFutbolu w PZPN i finałach ESL MP. LIVE o 18:00

Piękny, zły i szczery

Piękny, Zły i Szczery to program, w którym Tomasz Chomczyk, Patryk Jończyk i Filip "Testree" Mątowski w zabawny i merytoryczny sposób komentują wydarzenia na scenie esportowej. Dziś na tapetę wezmą wejście PZPN w esport i finały ESL MP.

Tematem głównym środowego odcinka będą zbliżające się finały ESL Mistrzostw Polski. Po cztery najlepsze drużyny kobiece i męskie drużyny CS:GO w Polsce przyjadą do Katowic by tam rywalizować o pulę nagród w wysokości ponad 200 tysięcy złotych. Jończyk, Chomczyk i Testree przeanalizują formę finalistów i porozmawiają z Sylwią "sy$ka" Jędrzejczak z 40in90.

Oprócz tego porozmawiamy o kadrze eFutbolu, czyli drużynie esportowej spod szyldu PZPN, a naszym gościem będzie Jarosław „RDK” Radzio, koordynator sekcji PZPN eFutbol. Jakie plany ma PZPN względem esportu? Dlaczego on dostał opaskę sternika na okręcie PZPN wpływającym na esportowe morze?

Piękny Zly i Szczery LIVE w każdą środę o godzinie 18:00 na naszym kanale YT! Wy też możecie wbić do nas na antenę. Wysyłajcie numer telefonu pod kontakt@esportmania.pl, a my oddamy wam mikrofon na transmisji LIVE.

Zobacz komentarze