Pasha zmieni platformę streamingową?

Pasha Foto: Fantasy Expo

Wiadomość, która we wtorek obiegła social media, była bardzo zaskakująca. Chodzi o Jarosława "Pashe" Jarząbkowskiego, który dzisiaj odpalił transmisję na nowej, platformie streaminogowej.

- Witajcie przyjaciele, tutaj pashabiceps, będę streamował na platformie Huyatv, jedziemy - takimi słowami zapowiedział swoją transmisję Jarosław Jarząbkowski. Tak, dobrze widzicie, pasha stremował dziś na Huyatv, czyli chińskim odpowiedniku Twitch.tv. Widzowie zadawali pytania w języku chińskim, tłumaczka od razu przekładała je na angielski, by Jarek mógł na nie odpowiedzieć. Taka metoda współpracy z chatem, to coś niewątpliwe nowego w świecie esportu.

Nie wiadomo czy była to jednorazowa akcja, czy jak spekulują niektórzy, pasha rzeczywiście podpisał kontrakt z nową platformą, ale na pewno jest to dla niego nowe wyzwanie.

Jarosław Jarząbkowski gdy był zawodnikiem Virtus.Pro cieszył się popularnością na całym świecie. Dalej zresztą jego streamy są chętnie oglądane przez odbiorców z różnych krajów. Nie mamy więc wątpliwości, że pod względem finansowym i liczby widzów, nie wyszłoby mu to na złe, ale pytanie jest inne - czy rzeczywiście jest mu to potrzebne?

Musicie zobaczyć to sami i wyrobić sobie własne zdanie. Link do kanału tutaj.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze