Pasha odchodzi z Virtus.pro

pasha Foto: Virtus.pro

Rosyjska organizacja ogłosiła dziś oficjalne zakończenie kontraktu z jej wieloletnim zawodnikiem Jarosławem "pashaBiceps" Jarząbkowskim.

Pasha dołączył do drużyny w 2014 roku razem z Wiktorem "TaZem" Wojtasem, Filipem "NEO" Kubskim, Januszem "Snaxem" Pogorzelskim i Pawłem "byali" Bielińskim. Przez następne lata drużyna w niezmienionym składzie odnosiła sukcesy w Polsce i za granicą. Pasha w czasie swojego pobytu w Virtus.pro zdobył jedenaście trofeów w tym Majora podczas IEM Katowice w 2014 roku.

Dzisiaj żegnamy się z niepodważalną esportową legendą. PashaBiceps spełniał ważną rolę w dominacji VP w Europie, oraz regionie CIS, i zawsze będziemy mu za to wdzięczni. Szanuję jego decyzję w chęci podejmowania nowych doświadczeń i chciałbym życzyć jemu i jego rodzinie wszystkiego co najlepsze w nadchodzącej przyszłości. To był honor i przywilej pracować z Tobą - powiedział Roman Dvoryankin, generalny menedżer Virtus.pro

Sam pasha również odniósł się do tej sytuacji: Virtus.pro było moim domem przez wiele lat, ale nadszedł czas na ruszenie w dalszą drogę i podjęcie nowych kroków. Dziękuję wszystkim i życzę powodzenia nowym chłopakom. Zrobię sobie krótką przerwę, ale Papito wróci jak Terminator - lepszy i silniejszy.

Zobacz komentarze