Ważny mecz dla układu tabeli ESL MP. Wisła podejmie PACT

SZPERO Foto: YouTube/SZPEROtv

Przed nami 5. kolejka zmagań w ESL Mistrzostwach Polski. Na półmetku fazy zasadniczej liderem jest Illuminar Gaming, ale chrapkę na dogonienie lidera mają między innymi gracze Actina PACT.

Paweł "innocent" Mocek i jego koledzy po 8. meczach mają na swoim koncie tylko jedną porażkę, ale już dziś mogą stracić pozycję lidera na korzyść Wisły All in Games Kraków lub Actina PACT. Te drużyny spotkają się dzisiaj w ramach 5. kolejki ESL Mistrzostw Polski. Zawodnicy Dawida "lunatica" Cieślaka ostatnio mają bardzo dobry okres. Najpierw wygrali miniturniej RDY Cup, a ubiegły tydzień zakończyli triumfem także w Esport Tour Pro. Wydaje się, że PACT dopiero się rozkręca i dzisiejsze spotkanie z Wisłą może być naprawdę fantastycznym widowiskiem z obu stron.

Wcześniej jednak czekają nas emocje związane z rywalizacją x-kom AGO i Łomża 0,0% Cyberwolves. Beniaminek będzie starał się uszczknąć kolejne punkty w ligowej tabeli,a na ich drodze stanie wicemistrz Polski. Jastrzębie muszą punktować jeżeli chcą zrealizować swój podstawowy cel i awansować bezpośrednio do półfinałów.

Dzisiejsze mecze ESL MP:

18:30, x-kom AGO vs Łomża 0,0% Cyberwolves (de_dust2)

19:30, Łomża 0,0% Cyberwolves vs x-kom AGO (de_vertigo)

20:30, Actina PACT vs Wisła All in! (de_inferno)

21:30, Wisła All in! vs Actina PACT (de_overpass)

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze