Okres próbny kap3ra zakończony pomyślnie. Zawodnik podpisuje kontrakt z AGO Esports

kap3r AGO Foto: AGO Esports

Kacper „kap3r” Słoma spełnił oczekiwania władz AGO Esports oraz swoich kolegów z zespołu. Były reprezentant Team Kinguin pozostanie na stałe w składzie „Jastrzębi”.

W październiku Mateusz „TOAO” Zawistowski został odsunięty od gry w wyjściowym składzie. Jego miejsce zajął kap3r. Od tamtej pory drużyna uplasowała się w pierwszej czwórce podczas TOYOTA Master Bangkok, a także wygrała czwarty sezon Polskiej Ligi Esportowej. Ostatnim sukcesem było zdobycie przepustki na globalne finały WESG. Po zwycięstwie z Virtus.pro w krajowych kwalifikacjach pojawił się komunikat dotyczący przedłużenia współpracy ze Słomą.

– Zdecydowaliśmy się na Kap3ra, ponieważ potrzebowaliśmy powiewu świeżości w drużynie. Kacper wnosi wiele nowych pomysłów oraz to, czego nam brakowało w ostatnich miesiącach, czyli agresywną grę. Nie boi się strzelić heada, czy wychylić. Pomimo tego, ze nie ma dużego doświadczenia drużynowego, bardzo chce naprawić swoje braki. Już teraz wykonuje ogrom pracy w tym kierunku, a jeśli przez najbliższe miesiące będzie ją kontynuował, to stanie się jednym z lepszych graczy w kraju – oświadczył Mikołaj „miNirox” Michałków, trener zespołu.

Skład AGO Esports prezentuje się następująco:

Grzegorz „SZPERO” Dziamałek

Damian „Furlan” Kisłowski

Kacper „kap3r” Słoma

Dominik „GruBy” Świderski

Tomasz „phr” Wójcik

Mikołaj „miNirox” Michałków (trener)

Zobacz komentarze