Pokaż kotku, co masz w środku. Czas na oficjalny debiut Honoris

08-HONORIS-TaZ-NEO Foto: Honoris

W poniedziałek Wiktor "Taz" Wojtas i Filip "Neo" Kubski przerwali milczenie. Panowie ogłosili swój nowy projekt - Honoris. Choć wiele tygodni wcześniej wiedzieliśmy o powstaniu organizacji, ekipa chciała się skupić na wspólnych treningach, dlatego tyle zwlekała z oficjalną prezentacją. Nadszedł jednak dzień, na który czekali wszyscy kibice. Dzień debiutu..

Po oficjalnym przedstawieniu składów, głosy społeczności były podzielone. Jedni uważają, że nowym składem Neo i TaZ nie zajdą dalej niż TOP50 HLTV, inni że średnia wieku 27 lat - to dużo jak na nową nadzieję polskiej sceny, a jeszcze inni, że weterani w końcu znaleźli środowisko odpowiednie do pracy.

Honoris będzie w końcu mogło pokazać, co skrywa w środku, Skład zobaczymy w fazie grupowej 5. tygodnia #HomeSweetHome. Już w pierwszym spotkaniu czeka ich starcie z trudnym rywalem, jakim bez wątpienia jest forZe. Niemniej rosyjska formacja też ma swoje demony, z którymi chce się mierzyć, wszak kompletnie zawaliła występ w ESL One Road to Rio, a HSH to idealna okazja, by odbudować zespół.

W drugim meczu grupy C, Syman zagra z c0ntact gaming. W zależności od wyniku debiutanckiego spotkania, Honoris zmierzy się z odpowiednikiem z drugiego spotkania. Początek rywalizacji forZe - Honoris o godzinie 12:20.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze