Oficjalnie: Vitality zakontraktowało brata ScreaMa

Vitality Nivera Foto: Team Vitality

Jedna z największych organizacji na świecie Team Vitality, ogłosiła nowy nabytek swojej sekcji CS:GO. Oficjalnie podpisano kontrakt z Nabilem „Niverą” Benrlitomem. To oznacza, że organizacja będzie miała sześcioosobowy skład kantera.

Już kilka dni temu dziennikarze z Europy donosili na temat potencjalnych, nowych nabytków Team Vitality. Wówczas na tej liście znajdowały się cztery nazwiska, ale wszyscy informatorzy byli zgodni, że to Nivera jest najbliżej podpisania kontraktu. Tak też się stało.

Mając zaledwie 19 lat, Nivera został okrzyknięty wschodzącą gwiazdą w społeczności CS: GO ze względu na swoją wszechstronność drużynową i unikatowe umiejętności strzeleckie. Dołącza do organizacji z ekipy Heretics, gdzie w ciągu ostatnich sześciu miesięcy notował ratingi na poziomie 1,11. Warto dodać, że Nivera to brat legendy CS: GO, Adila "ScreaMa" Benrlitoma. W ostatnich miesiącach udowodnił jednak, że jest gotowy na rozwinięcie swojej rodzinnej spuścizny w CS: GO.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podjąć kolejne kroki w ewolucji składu CS: GO Team Vitality, podpisując kontrakt z Niverą. Naprawdę wierzymy w znaczenie pielęgnowania młodych talentów, a Nivera była tak naturalnym wyborem, gdy badaliśmy ekspansję. Posiadanie sześcioosobowego składu będzie odgrywać integralną rolę, ponieważ zobowiązujemy się do zapewniania najlepszych warunków strategicznych dla naszych graczy, aby mogli osiągać najlepsze wyniki - powiedział Fabien „Neo” Devide, prezes i współzałożyciel Team Vitality.

- Team Vitality to tak ogromna organizacja i jestem bardzo podekscytowany, że mogę być częścią składu i grać u boku legend CS: GO, takich jak shox i apEX. Nie mogę się doczekać, aby zaprezentować swój wyjątkowy styl gry i osobiście przyczynić się do nadchodzących zwycięstw! - dodał Nabil "Nivera" Benrlitom.

Teamu Vitality CS:GO prezentuje się teraz następująco:

  • Dan „apEX” Madesclaire
  • Cédric „RpK” Guipouy
  • Richard „shox” Papillon 
  • Kévin „misutaaa” Rabier
  • Mathieu „ZywOo” Herbaut
  • Nabil „Nivera” Benrlitom
  • Rémy „XTQZZZ” Quoniam – trener

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze