Oficjalnie: hades odchodzi z Wisły! "Czas by spróbować czegoś świeżego"

hades Foto: Jeremi Śpiewak / Wisła All In Games Kraków

To z pewnością najważniejsza informacja kwietnia dla polskich kibiców CS:GO. Olek "hades" Miśkiewicz, gwiazdor Wisły All in Games Kraków, zdecydował się nie przedłużać kontraktu z Białą Gwiazdą i poszukać nowych opcji na rynku transferowych.

"Po roku spędzonym w Wiśle, wraz z kończącym się kontraktem, podjąłem decyzje, że jest to czas, by spróbować czegoś świeżego, by móc odnaleźć prawidłowy rytm gry, który miałem wrażenie zatraciłem w ostatnich tygodniach. Chciałbym podziękować chłopakom: Szperowi, Ponczkowi, Goofyemu, Jedqrowi, Boskaczowi, Loordowi no i Myniowi za naprawdę super super czas, w którym się nauczyłem naprawdę dużo i poznałem dokładnie swoje mocne i słabe strony. Również wielkie podziękowania dla Mieszka, który wkłada cale serducho w rozwój Wisły i starał się żeby zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku. No i na zakończenie wielkie podziękowania dla fanów, którzy nie raz trzymali mnie na duchu podczas gorszych meczy jesteście super! Cu soon!:> DMy otwarte" - napisał były już snajper Białej Gwiazdy.

To bardzo ważna informacja w kontekście ruchów transferowych, bo Wisła została obecnie bez snajpera. Jak sugerowało eWeszło, następcą Olka może zostać Sebastian "fr3nd" Kuśmierz, strzelec Pompa Team.

Kim jest fr3nd? To on zastąpi hadesa w Wiśle?

Na ten moment nie wiadomo, jak potoczy się przyszłość hadesa i Wisły Kraków. Nie mamy jednak żadnych wątpliwości, że Olek poradziłby sobie w naprawdę dobrych europejskich drużynach.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze