Odczarować "kata" Tricked. Aristocracy, czas zostać drużyną z wyższych sfer

taz Foto: ESL Polska

W tym roku na hasło "Tricked" każda polska drużyna trząsła nogami. Duńczycy mieli na rozkładzie praktycznie każdą naszą formację. x-kom team, AVEZ, Virtus.Pro, PACT, Aristocracy, Illuminar, Izako Boars, Codewise Unicorns, AGO czy nawet m1x, w którym występuje Filip "TUDSON" Tudev. Wydaje się, że karta w końcu się odwróciła, a Polacy znaleźli patent na ekipę Hundena.

Wystarczy powiedzieć, że od 1 stycznia 2019 roku do 25 września br., polskie ekipy wygrały zaledwie 5 z 26 spotkań z Tricked. Trzykrotnie lepsi okazali się zawodnicy prowadzeni przez Wiktora "TaZa" Wojtasa, raz PACT oraz Izako Boars na początku roku.

Wydaje się jednak, że niekorzystną kartę odwrócili zawodnicy x-kom AGO, którzy własnie 25 września pokonali ekipę Hundena w ESEA MDL Season 32 Europe. ich śladem podążyli zawodnicy Virtus.Pro, wygrywając z Tricked w półfinale drugiego tygodnia 8. sezonu ECS. Snax i spółka zrewanżowali się tym samym Duńczykom za przegrany półfinał GG League i finał V4 Future Sports Festival.

Dziś przed szansą na kontynuowanie tej zwycięskiej serii stoi Aristocracy, które tak jak wcześniej pisaliśmy, nigdy nie miało specjalnych problemów z ekipą Hundena. Dodatkowo od momentu przegranego półfinału Games Clash Masters z Illuminar, zawodnicy prowadzeni przez TaZa wygrali 5 meczów z rzędu, nie tracąc przy tym ani jednej mapy.

Jeżeli Aristocracy pokona dzisiaj Tricked, wyeliminuje ich z walki o kwalifikację na finały StarSeries i-League Season 8, gdzie na turnieju głównym do wygrania jest 500 tys. dolarów. Kwalifikacja na zawody w Turcji i dobry występ na ESL Pro League, to chyba na ten moment główne cele Aristocracy. Czas stać się drużyną z wyższych sfer i pokazać ekipie Tricked, gdzie ich miejsce.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze