NoChance zmierzy się z devils.one w finale eliminacji do GG League!

maikelele
maikelele Foto: Materiały prasowe

Ekipa Mikaila "Maikelele" Billa przeszła przez fazę grupową jak burza, niszcząc po drodze Actinę PACT oraz Tricked. W półfinale NoChance zdominowało ALTERNATE aTTaX.

Spotkanie na Mirage'u nie budziło wątpliwości. Maikelele pomimo pierwszego lana od półtora roku fenomenalnie poradził sobie na tej mapie, choć to Jesse "zehN" Linjala dyktował warunki, zdobywając aż 20 eliminacji. Niemiecko-polska formacja była bez szans i ugrała w tym starciu tylko jedną rundę.

ALTERNATE aTTaX 1:16 NoChance (Mirage)

Zupełnie inne ALTERNATE aTTaX obserwowaliśmy na Trainie. Tam drużyna Mateusza "mantuu" Wilczewskiego wróciła do gry, choć na początku mapy oddała rywalom cztery rundy. Pierwsza połowa zakończyła się dla tej ekipy wynikiem 7 do 8. Walka trwała do samego końcu, ale reprezentanci niemieckiej organizacji musieli uznać wyższość rywala i tym samym pożegnali się z warszawskim lanem.

ALTERNATE aTTaX 13:16 NoChance (Train)

Ostatni etap przed awansem na turniej odbywa się na stadionie Legii Warszawa. Wstęp jest wolny, a organizatorzy poza CS:GO przygotowali także inne atrakcje, m.in. strefę EXPO i otwarty turniej FIFA. Transmisja meczu o miejsce w GG League 2019 w Poznaniu dostępna jest tutaj.

W finale warszawskich eliminacji do GG League 2019 zmierzą się:

18:90 - devils.one vs NoChance (BO3)

Zobacz komentarze