Illuminar melduje awans do play-off Nine to Five #1

reatz Foto: DreamHack

Przed rozpoczęciem II etapu rozgrywek Nive to Five 1 nie mieliśmy wielkich oczekiwań, co do rodzimych formacji. Ostatecznie wyszło bardzo dobrze. Aż trzem polskim formacjom udało się awansować do fazy playoff turnieju z pulą nagród 50 tysięcy dolarów.

Trzy piąte, to więcej niż połowa, więc powinniśmy być zadowoleni. Przypomnijmy, że przed startem tych rozrywek, najwyżej sklasyfikowanie w rankingu HLTV Illuminar Gaming ( wówczas 60. miejsce) było dopiero 11. drużyną tego turnieju. To pokazuje, że niełatwym zadaniem było znalezienie się wśród najlepszej ósemki.

AVEZ doskonałe się zaprezentowało wygrywając wszystkie swoje spotkania, Wisła All in Games Kraków awans zyskała dziś rano triumfując lvlUP, a siódme miejsce w playoffach przypadło Illuminar Gaming.

Ekipa dowodzona przez Pawła "innocenta" Mocka wyszła niezwykle zmotywowana, bo w końcu chciała zrewanżować się FATE za porażkę w CyberBet Summer Cup 2020. IHG zachowało się "po polsku" - oni wyeliminowali nas z finału, to my ich teraz wyrzucimy z playoff innego turnieju. FATE w tym roku wyjątkowo lubi grać z polakami, bo do tej pory przegrało tylko jeden mecz z PACT. Dzisiejszy tirumf IHG z Bułgarami 2:0 oznacza, że chyba można już powoli zacząć tę łatkę kata odlepiać od ekipy Blockera.

Zobacz komentarze