Play-offy Nine to Five 5 nie dla IHG i Dzików. PACT wciąż walczy

darko Foto: PACT

Tylko zawodnicy Actina PACT mają jeszcze szanse awansować do fazy play-off piątej edycji turnieju Nine to Five. Swoje losy przekreślili już strzelcy Illuminar Gaming i Izako Boars.

Gracze Illuminar Gaming w świetnym stylu przeszli przez turniej eliminacyjny Nine to Five 5 Dawn, gdzie pokonali SG.pro i FATE, awansując do głównych zmagań. Tam jednak nie udało się wywalczyć miejsca w play-off, a w czterech spotkaniach aż trzykrotnie musieli uznać wyższość rywali. Jedynym meczem, który zwyciężyli strzelcy IHG było spotkanie z... Actina PACT.

darko i spółka co ciekawe wciąż mają szanse na awans dalej. Mimo porażki z IHG i LiLmix, strzelcy Actina Pact pokonali później KOVA i w czwartek także ekipę SJ. Oznacza to, że z bilansem 2-2 Polacy oczekują na rywali. W piątek zagrają o awans do play-off.

Swoje szanse w turnieju Nine to Five mieli także zawodnicy Izako Boars. Oni rónież dostali się do głównego turnieju poprzez eliminacje, ale mieli nieco więcej kłopotów. Niemniej w pierwszym meczu Nine to Five 5 zapisali zwycięstwo z Sj, ale potem były już same porażki - z Virtus.Pro, x6tence i Project X.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak trzymać kciuki za graczy Actina Pact. Ich los rozstrzygnie się w piątek.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze