Cztery polskie ekipy wystąpią w Nine to Five 5!

Paweł "reatz" Jańczak Foto: reatz

Internetowe turnieje międzynarodowe, to coś, co polskie zespoły uwielbiają. Szczególnie rozgrywki Nine to Five, które przysporzyły polskim drużynom wiele dobrych wspomnień. Tym razem zobaczymy już piątą odsłonę tych zmagań, a wezmą w niej udział cztery rodzime formacje.

Jak zwykle, rozgrywki Nine to Five podzielono na trzy etapy. Pierwszy z nich, gdzie zobaczymy IHG i Izako Boars, to faza grupowa. Polacy znajdą się wśród 16, z której osiem najlepszych ekip awansuje do Swiss Stage. Tam do gry wejdzie kolejna rozstawiona ósemka, a wśród niej przedstawiciele x-kom AGO i Actina Pact. Z tego etapu, rozgrywanego systemem szwajcarskim, do fazy pucharowej awansuje połowa ekip. W play-off na szczęśliwców czekać będą forZe, cloud9, Sprout i jeszcze jedna zaproszona ekipa, której nie ujawniono.

Przypomnijmy, że Polacy mają całkiem dobre wspomnienia z rozgrywek Nine to Five. Wisła All in Games Kraków podczas 3. odsłony turnieju doszła aż do finału. Tym razem będzie to piąta edycja. Zawody potrwają od 19 października do 10 listopada, a w puli nagród znajdzie się 50 tysięcy dolarów.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze