Raz na wozie, raz pod wozem. Honoris z drugą porażką w Nine to Five 1

08-HONORIS-TaZ-NEO Foto: Honoris

Z pewnością nie tak wyobrażali sobie rywalizację w turnieju Nine to Five 1 zawodnicy Honoris. Formacja Filipa "NEO" Kubskiego zaliczyła drugą z rzędu porażkę, natomiast Wisła All in Games Kraków we wtorkowy poranek pokonała formację Nexus.

Pierwszego dnia rozgrywek Nine to Five 1 zwycięstwa zanotowały ekipy AVEZ i Illuminar, które staną naprzeciwko siebie we wtorek o godzinie 21:00. Wtorek rozpoczęliśmy jednak od zmagań Wisły i Honoris. Ci pierwsi poszli śladem AVEZ i z drobnymi problemami zwyciężyli formację Nexus. Rewelacyjnie w tym meczu pokazał się Grzegorz 'jedqr' Jędras, który zaliczył 56 eliminacji, a Wiktor "mynio" Kruk tylko o jedną mniej. To oznacza, że Wisła obecnie ma bilans 1-1.

Nieciekawie wygląda sytuacja Honoris, które uległo po raz drugi w ramach Nine to Five 1. Tym razem ekipa Neo i TaZa, po dwóch mapach okazał się gorsza od ALTERNATE aTTaX. Niemcy triumfowali do 11 i 10 na trainie i vertigo. Tym samym sytuacja HONORIS jest na ostrzu noża. Kolejna porażka będzie oznaczać eliminację z turnieju.

W tej chwili swój mecz rozgrywa ekipa Izako Boars. O godzinie 15:00 zagra Piotr "morelz" Taterka i jego Wizards, a wieczorem czeka nas danie główne - starcie AVEZ i Illuminar.

Zobacz komentarze