NiKo walczy z hejterami. Mówi o przegranej z Vitality

NiKo Foto: ESL

Gwiazda FaZe miała już dość negatywnych komentarzy skierowanych w stronę jego zespołu. NiKo i jego koledzy odpadli z ESL One Cologne po przegranej 0:2 z Vitality.

Po przegranej fani zespołu, delikatnie mówiąc, nie byli zadowoleni z gry swoich ulubieńców. Fala hejtu wylała się również na Markusa "Kjaerbye" Kjærbyego, który dopiero dołączył do drużyny. Nie spodobało sie to wszystko liderowi zespołu, który postanowił zabrać głos.

- Dość hejtu w stronę mojego zespołu i Kjaerbyego. Mieliśmy pięć dni wspólnego treningu i prawie wygraliśmy z drugim zespołem świata, który od dwóch tygodni jest na bootcampie. Dajcie nam trochę czasu na pracę nad błędami zanim ocenicie. Robimy wszystko, aby jak najszybciej się poprawiać - powiedział Nikola Kovač.

FaZe nie potrafiło w przewadze wygrać rundy i nie zabijało w kluczowych momentach. To bardzo zabolało wszystkich fanów zespołu. Całą sprawę skomentował również trener ekipy, Janko "YNk" Paunovic. - Ciągle byliśmy trochę zardzewiali po wakacjach, co spowodowało żenującą liczbę przegranych rud, w których mieliśmy przewagę. Bierzemy się do pracy. ESL Pro League zaczyna się w przyszłym tygdniu i będziemy lepsi. Dziękujemy wszystkim, którzy nas dopingowali!

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze